Published On: 17 Shkurt, 2016

Stërvitje e dhimbshme për Canën nën energjinë e elektroshokut (Video)

  • Lorik Cana është një nga ata lojtarët që dëshiron të jetë gjithmonë në nivel.

Kapiteni i Kombëtares, aktualisht është pjesë e klubit francez, Nantes dhe po bënë të pamundurën që te jetë në nivel fizikë, në mënyrë që të ndihmojnë skuadrën të arrijë objektivat e saj.

Cana ka postuar një video në Instagram, ku shihet duke e stërvitur muskujt e kofshën me elektroshok.

32-vjeçari është paraqitur në 13 ndeshje për Nantes këtë sezon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...