Published On: 16 Shkurt, 2016

Statistikat e thonë: Nantesi i Canës e Lenjanit më i mirë se Reali e Bayerni (Foto)

  • Paris Saint Germain aktualisht është skuadra me numrin më të madh pa humbje.

Kampioni francez, PSG deri më tani nuk e ka shijuar humbjen në 26 ndeshje të njëpasnjëshme.

Në pozitën e dytë është Barcelona, e cila një ndeshje më tepër se Juventusi, përkatësisht 16 sosh pa humbje, transmeton Telegrafi.

Befason skuadra ku paraqiten dy futbollistët shqiptarë, Lorik Cana dhe Ermir Lenjani. Nantes në 12 takimit e fundit nuk ka pësuar humbje në të kampionatin francez.

Top-pesëshin e përmbylli Villareal me 11 fitore të njëpasnjëshme, duke lënë jashtë Bayern Munichun dhe Real Madridin. /Telegrafi/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...