Published On: 31 Gusht, 2016

Spektakolare! Ja si tallet Shkëlzen Berisha me Edi dhe Muharem Ramën (FOTO)

Djali i ish-Kryeministrit, Sali Berisha ka postuar një foto në Facebook ku ironizon kandidatin e Partisë Socialist në zgjedhjet për Bashkinë e Dibrës.

Shkëlzen Berisha ka postuar një fotomontazh ku shfaqet Kryeministri Edi Rama dhe kandidati i majtë, Muharrem Rama me një palë të brendshme në duar.

Ironia lidhet me skandalin seksual që solli shkarkimin e ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili. Në pamjet e filmuara në hotel, ku Xhelili po tentonte të kryente seks me një vajzë që sapo e kishte punësuar në bashki, ai shfaqet me të brendshme me vrimë. Ky fakt u bë shkak për tallje masive në rrjetet sociale.

zeni-ramat

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...