Published On: 1 Shtator, 2016

Spektakolare! Adoleshenti i prish Ramës vizitën në Patos (FOTO)

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga Kryetarja e Bashkisë së Patosit, Rajmonda Balilaj, deputetja e zonës Antoneta Dhima dhe Prefekt i Qarkut Fier Xhevit Bushaj, kanë vizituar në prag të vitit të ri shkollor, ambientet e shkollës së mesme “Zhani Ciko”, e cila sapo është rikonstruktuar.

Kryeministri gjatë një takimi me mësuesit e shkollës “Zhani Ciko” është ndeshur me një të papritur të pakëndshme.

Ndërsa Rama dhe mësuesit pozonin duke buzëqeshur para aparatit fotografik, një djalë i vogël pas shpinës së tyre ngriti dy gishtat e mesit.

ado

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...