Published On: 18 Shkurt, 2016

Speciale: Ja si diktatori Enver Hoxha i përkulej diktatorit Tito, i gatshëm ta humbte sovranitetin e Shqipërisë!

Ja si diktatori Enver Hoxhaj i përkulej diktatorit Tito, i gatshëm ta humbte sovranitetin e Shqipërisë!

Ai heshtte për krimet jugosllave e serbe ndaj shqiptarëve autoktonë në të gjitha trojet. Pranonte dëbimin e shqiptarëve në Turqi, masakrat, vrasjet e organizuara dhe dhunën masive ndaj shqiptarëve. Shqiptari.eu

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Jonuz Kola thotë:

    Duket qe ju nuk e njihni fare historine, …..

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...