Published On: 23 Korrik, 2016

“Sot të gjithë lotojmë për Sabinën”, mesazhi i ndjerë i deputetes shqiptare për miken e saj (FOTO)

Gëzim Sulaj dhe bashkëshortja e tij Lola humbën engjëllin e tyre, Sabinën, në sulmin terrorist që tronditi Mynihun në Gjermani mbrëmjen e së premtes.

Deputetja demokrate e qarkut të Mirditës në Kuvendin e Shqipërisë, është një e njohur e familjes Sulaj me origjinë nga Rrësheni, prej nga është edhe deputetja Albina Deda.

Deda ka ndarë një mesazh ngushëllues në profilin e saj zyrtar në Facebook ku ja drejton nënës të Sabinës së ndjerë, Lolës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...