Published On: 7 Prill, 2016

Sot takohen të dy kryeministrat shqiptar Isa Mustafa e Edi Rama

  • Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Shqipërisë Edi Rama do të zhvillojnë një takim të përbashkët gjatë ditës.

Sipas një njoftimi të Qeverisë së Kosovës për agjendën e kryeministrit Mustafa, takimi me Ramën do të zhvillohet në orën 12:30 në kabinetin e Mustafës.

Kryeministri  i Shqipërisë  I cili ndodhet në Kosovë në prag të emërimit të Presidentit të ri, do të zhvillojë takim edhe me kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...