Published On: 20 Maj, 2017

Sot takimi LSDM-BESA për formimin e qeverisë së re

  • Bisedimet për formimin e Qeverisë edhe sot vazhdojnë në selinë e LSDM-së, transmeton Gazeta Express.

Të njëjtat do të fillojnë në ora 15:30 dhe do të mbahen me përfaqësuesit e Lëvizjes BESA. Tani për tani nuk dihet nëse takimi do të jetë në nivel të lartë, gjegjësisht mes liderëve të partisë, osë do të jetë në nivel të grupeve punuese.

Ashtu siç mësohet, këto janë takime fillestare në të cilat nuk bisedohet për resorët e ministrave, por bëhet fjalë për afrimin e pajtueshmërive të qëndrimeve për programin e Qeverisë së re.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...