Published On: 21 Shtator, 2016

Sot Syla sërish në Gjykatë

Në Gjykatën Themelore në Prishtinë vazhdon sot seanca e mundësisë së veçantë hetuese në rastin e Azem Sylës dhe të tjerëve të dyshuar për krim të organizuar në rastin e njohur si “Pronat”.

Seanca e paraparë për të martën ndaj ish deputetit të Partisë Demokratike ishte anuluar pa ndonjë sqarim, raporton Radio Kosova.

Syla dhe rreth 50 persona të tjerë dyshohen për  ndërmarrje të përbashkët kriminale në tjetërsimin e  pronave shoqërore.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...