Published On: 28 Janar, 2016

Sot qeveria e Kosovës popullin shqiptarë e paraqet si hajn e kriminel

Daim Hisani

 

Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë ka thënë:

Prej kur ju shqiptarët keni filluar t’i thoni vetes “HAJDUT AGA”?

Prej një popull liridashës, luftëtarë, rezistues kundër padrejtësive, popull i lashtë dhe me kulturë, … sot qeveria e Kosovës popullin shqiptarë e paraqet popull hajn, popull kriminel, popull i flliqt, popull i pabesë, popull faqezi, …

Bofshi hajr oj qeveri!!!

As serbët nuk kanë mundur kaq shumë të na poshtërsojn.

 

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Bajram thotë:

  Everyet populli eshte hajn ose me mire me thene eshte fajtore per te xhitha qe po ndodhin ne kosove

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Emri juaj... thotë:

  Mir qe pokuptojm se ma popull helaq hajna faqezi te gjitha I kemi ska faj as qeverija se te gjith njejt jemi ati qe I vije ne dor vjedh

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...