Published On: 12 Qershor, 2016

Sot mbyllet Panairi i Librit

Sot pasdite mbyllet Panairi i 18-të i Librit në Prishtinë. Panairi është hapur me 7 qershor, ku lexuesit iu ofruan rreth më 1500 tituj të rinj të librave.
 Pak para mbylljes Shoqata e Botueseve të Kosovës do të mbajë konferencë për media, ku do të flitet për ecurinë e panairit, si dhe do të bëhen të ditur pesë librat më të shitur të autorëve tanë dhe pesë librat më të shitur të autorëve të huaj.

Mbyllja e Panairit të librit bëhet në ora 16:00.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...