Published On: 23 Qershor, 2016

Sot kujtohen të dëbuarit nga Medvegja, Bujanoci e Presheva

Sot në Prishtinë do të kujtohen të dëbuarit nga Medvegja, Bujanoci e Presheva

Sot në Prishtinë do të kujtohen të dëbuarit, zhvendosurit dhe të shpërngulurit nga Medvegja, Bujanoci dhe Presheva.

Sipas një njoftimi për media, bëhet e ditur se sot në Prishtinë duke filluar nga ora 11:00 do të mbahet një tribunë publike.

Tribuna do të mbahet në selinë e Shoqatës së Ish-burgosurve politikë në Prishtinë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...