Published On: 11 Qershor, 2016

Sot hapet Pishina e Gërmisë

Pishina e Gërmisë do të hapet sot nga ora 10:00 dhe do të jetë në shërbim të tyre gjatë tërë sezonit.

Në një njoftim për media thuhet se të gjithë qytetarët, të cilët e shfrytëzojnë Pishinën e Gërmisë si resurs, do t’ju ofrohen shërbime cilësore.

“Në vitin 2014 pishina e Gërmisë nuk ka qenë e hapur si pasojë e punimeve por këto punime u tejzgjatën dhe si rezultat edhe viti 2015 ishte funksional vetëm për një periudhë të shkurtër, ndërsa këtë vit pas një pune dhe përkushtimi do të hapet me 11 qershor”, thuhet në njoftim./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...