Published On: 11 Prill, 2016

Sot 17 vjet nga rënia e luftëtarit dhe heroit – Agim Ramadani

Sot bëhen 17 vjet nga rënia e luftëtarit dhe heroit – Agim Ramadani.

“M’u shterrshin sytë nëse pushoj lirinë tënde me ëndërrue; mallkue qoftë gjaku im, nëse m’vrasin pa luftue”, me kto vargje e kujton “Illyria”.

– Agim Ramadani (Katana), (03.05.1963 – 11.04.1999)
Brigada 138

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...