Published On: 12 Shkurt, 2016

Sorosi parashikon: E di kur do të bankrotojë Rusia

 

Regjimi i Putinit do të bankrotojë në vitin 2017 kur do të vijë koha e pagesës së borxheve të jashtëme, tërhoqi miljarderi Gjorgj Soros.
Përshkak të sanksioneve të perëndimit të shoqëruara me rënjën e çmimit të naftës, qeveritarët rus nuk mund ti mbajnë premtimet si dhe disa ngjarje të tjera të cilat do të ndikojnë negativisht në qëndrimin e votueseve para zgjedhjeve parlamentare të vjeshtës./ Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...