Published On: 6 Mars, 2016

Sonte transmetohet dokumentari “Misteri i vdekjes së Presidentit” (Video)

  • Sonte në ora 20:45 në Klan Kosova transmetohet emisioni Zona Express, ku do të shfaqet dokumentari “Misteri i vdekjes së Presidentit”.

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

Dokumentari që shfaqet sonte trajton një temë jashtëzakonisht interesante; vdekjen dhe atentatet ndaj Ish-Presidentit Ibrahim Rugova.

Në këtë dokumentar, për herë të parë, flitet për mundësinë që Dr. Rugova nuk ka vdekur nga kanceri në mushkëri.

Ai mund të jetë helmuar.

Por kush mund të jenë të dyshuarit për këtë vdekjen e Presidentit Historik?

Flasin bashkëpunëtorë të tij, gazetarë dhe njerëz që kanë pasur informata të dorës së parë në Rezidencën e Rugovës.

Mos e humbisni!

Emisioni transmetohet në ora 20:45 në Klan Kosova.

Kjo është promoja e emisionit:

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. galani thotë:

    Jemi ber te gjith te etiketojm te rrejm te mashtrojm te shtrembojm me apo pa vetedije pa e ditur se qduhet te sherbejm kti populli qe e kemi zhyt ne varferi dhe mjerim e zhgenjim turp.Ne sherbim qe gjithshkaje ti japmi ngjyr te zez.te drejtohemi kah popujt e zhvilluar te msomi prej tyre spaku te ngjallmi shpresen se nji dit dote punojm drejt

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...