Published On: 18 Qershor, 2017

Sonte përfundon rinumërimi i 115 kutive (Video)

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, ka filluar rinumërimi i 115 kutive të votimit, përderisa nuk përjashtohet mundësia që sërish të ketë rinumërim të kutive tjera.

Rinumërimi i 115 kuti të votimit po bëhet pas vendimit të Komisionit Qendror Zgjedhor, për shkak që nuk kanë arritur të procesohen si të rregullta për shkak të mospërputhjeve të të dhënave. Kurse, javën tjetër pritet të fillojë numërimi i votave me kusht dhe atyre me postë./21Media/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...