Published On: 24 Korrik, 2016

Sonte në sheshin “Zahir Pajaziti” ndezën qirinj për viktimat e Mynihut

Përmes një komunikate për media, Ministria e Diasporës fton të gjithë bashkatdhetarët që janë në atdhe dhe të gjithë qytetarët e Kosovës të përkujtojnë bashkatdhetarët tanë të rënë në sulmin e Mynihut, Sabina Sula, Dijamant Zabergja dhe Armela Segashi, por edhe të gjitha viktimat e sulmit kriminal në Mynih, përmes ndejzes së qirinjve, transmeton Gazeta Express.

Ndezja e qirinjve do të bëhet nga ora 20:30 në Sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë. /GazetaExpress/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...