Published On: 15 Gusht, 2017

Sonte luhen ndeshjet e Play Off’it të Ligës së Kampionëve (Foto)

Sonte do të luhen pesë ndeshjet e para të Play Off-it të Ligës së Kampionëve

Ndeshje më interesante e kësaj mbrëmje do të luhet mes Hoffenheimit dhe Liverpoolit. Ky takim do të luhet nga ora 20:45, shkruan Gazeta Express.

Kurse, edhe nesër do të luhen pesë ndeshje të tjera të Paly Off-it, derisa ndeshje e mbrëmjes është mes Napolit dhe Nices. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...