Published On: 3 Prill, 2016

Soni po e bënë me një mashkull tjetër… me kë? (Foto)

Soni Malaj vetëm pak ditë më pare ka ardhur me projektin e ri muzikor, këngën me titull “Me mua”, në bashkëpunim me Skivin, reperin e njohur nga Prishtina.

Soni edhe një herë ka dëshmuar se trupi i saj është perfekt. Ky perfeksion është arritur falë vendosmërisë së jashtëzakonshme të këngëtares, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto që po e publikojmë vërehen linjat ideale të saj.

Të kujtojmë që ajo ka lindur vajzë dhe vetëm pas lindjes ka arritur ta sjellë trupin në këtë formë, kjo falë ushtrimeve fizike intenzive.

Ndryshe, Soni është në përgatitje të videoklipit të ri, në bashkëpunim me këngëtarin Gena./Kosovarja/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...