Published On: 17 Qershor, 2016

Sondazh: Shqipëri – Rumani, ky ekip do ta fitojë ndeshjen

Portali sportiv rumun, Pro Sport, ka bërë një sondazh se kush do të jetë fitues i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Rumanisë

Rumania është favorite për ta fituar ndeshjen ndaj Shqipërisë, sipas një sondazhi të organizuar nga portali sportiv rumun, Pro Sport.

40 për qind e lexuesve mendojnë se Rumania do ta mposhtë Shqipërinë, përcjell Express. Kurse, 32 për qind mendojnë se takimin do ta fitoj Kombëtarja shqiptare.

Ndërsa, 27 për qind e lexuesve të Pro Sport mendojnë se ndeshja do të përfundoj baras. /Express
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...