Published On: 15 Qershor, 2016

Sllovakia po e shkatërron Rusinë 2:0 (Video+foto)

Sllovakia ka kaluar në epërsi të dyfishtë ndaj Rusisë

Sllovakia e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi 2:0 ndaj Rusisë me golin e Vladimir Weiss, i cili shënoi për sllovakët në minutën e 33’të dhe Hamsik në 45.

  • Rusia: Akinfeev, Smolnikov, Vasili Berezutski, Ignashevich, Schennikov, Kokorin, Golovin, Neustadter, Smolov, Shatov, Dzjuba
  • Zëvendësues: Lodygin, Shishkin, Alexsei Berezutski, Yusupov, Glushakov, Mamaev, Shirokov, Ivanov, Samedov, Torbinski, Kombarov, Marinato
  • Sllovakia: Kozacik, Pekarik, Skrtel, Durica, Hubocan, Kucka, Pecovsky, Hamsik, Mak, Duda, Weiss
  • Zëvendësues: Mucha, Gyomber, Gregus, Sestak, Stoch, Nemec, Hrosovsky, Skriniar, Salata, Svento, Duris, Novota

/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...