Published On: 27 Janar, 2016

Sllobodan Millosheviqi “shfaqet” në Novi Pazar (Foto)

Fotografia e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Sllobodan Milosheviqit është vendosur tek fasada e një ndërtese në qendër të Novi Sadit.

Nuk dihet se kush dhe për çfarë arsye e ka varur aty fotografinë e ish-liderit të ndjerë serb.

Poshtë fotos e cila është vendosur në një kornizë xhami, shkruan “Vëllau i madh po ju vëzhgon”.

Është interesante se kohët e fundit në një ndërtesë tjetër të po këtij qyteti ishte varur edhe fotoja e ish-presidentit të Jugosllavisë , Josip Broz Tito, përcjellë Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...