Published On: 29 Dhjetor, 2015

Skenat e faqezinjve, shovinistëve serb! Ky është turpi (video)

Në vitin 2015 kanë ndodhur mjaft incidente në ndeshjet sportive, por njërën që mund ta veçojmë është një ndeshje në Beograd të Serbisë. Aty shihet se çfarë kulture kanë tifozët e Partizanit dhe të Crvena Zvezdës nga Beogradi. Kjo është kultura e tyre, këta janë faqezinjtë dhe shovenistët serb që janë të njohur gjithmonë për dhunë dhe marrëzira të ndryshme që askush nuk i do. Ky turp kishte ndodhur në prill të këtij vitit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...