Published On: 12 Janar, 2016

Skandaloze: Një 19-vjeçar shqiptar hetohet për përdhunimet në Këln

Policia gjermane po heton një 19-vjeçar shqiptar si të përfshirë në përdhunimet masive të ndodhura në Këln, natën e Vitin e Ri.

Rreth 90 gra kanë raportuar se në natën në mes të 31 dhjetorit dhe 1 janarit, në afërsi të stacionit të trenit në Këln, u plaçkitën, u rrahën dhe u abuzuan seksualisht nga emigrantët të cilët ishin nën ndikimin e alkoolit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...