Published On: 23 Mars, 2016

Skandaloze: Deputeti Balla më afër bombave në Bruksel apo në gjirin e Kallashit?

  • Fatos Nano sapo ka publikuar në facebook përgjimet telefonike të Taulant Ballës

 

DOSJAAPA KOMENT: Ish-Kryeministri Fatos Nano sapo ka publikuar në profilin e tij në Facebook përgjimet telefonike të dosjes IMEI të botuara nga gazeta opozita.com. Klikoni linkun për të lexuar korespondencën e kryeministrit Rama dhe Taulant Ballës gjoja sikur ky i fundit rrezikohej nga bombat në Bruksel.

DOSS
DESSS

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...