Published On: 4 Shtator, 2016
Bota |

Skandali seksual, deputeti paguan për seks me meshkuj (Video & Foto)

Keith Vaz, një prej deputetëve laburistë më me peshë në Britaninë e Madhe, është përfshirë në një skandal seksual.

E përditshmja “Mirror” ka publikuar një video, ku deputeti 59  vjeçar, i martuar e baba i dy fëmijëve, shfaqet duke paguar dy prostituta nga Europa Lindore teksa i ftonte në një apartament në Londër.

Në një tjetër përgjim ai shfaqet duke ftuar një mashkull në apartamentin e tij.

Biseda me të shtrihet nga kafshët shtëpiake te seksi dhe dëgjohet deputeti teksa thotë: le ta nisim festën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...