Published On: 13 Maj, 2016

Skandali me Shukriun, reagon ambasadori amerikan: Ngjarje e rëndë dhe skandaloze

Videoskandalin ku u përfshi kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili i cili i kërkonte favore seksuale një 20-vjeçareje, është komentuar sot edhe nga Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu.

Në një reagim nga qyteti i Fierit, ku ishte për vizitë, ambasadori Donald Lu e ka cilësuar ngjarjen të rëndë dhe skandaloze ndërsa këshilloi kryebashkiakët duhet të jenë më të përgjegjshëm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...