Published On: 22 Janar, 2016

Skandali/ Del në internet zarfi i pagës i një lojtari “big” të Bayern

Është diçka që nuk është parë më herët në publik. Zarfi i pagës së një lojtari “big” të futbollit. Ai që u bë i pari të hedhë këtë hap është Mehdi Benatia, mbrojtësi i Bayern Munich që nga viti 2014. Gjatë fazës përgatitore në Katar aik ka harruar zarfin e pagës në makinë. Dikush e ka fotografuar dhe më pas ua ka dërguar miqve të tij në WhatsApp. Rezultati? Në pak minuta ajo përfundoi në internet dhe të gjithë panë pagën e tij të zezë në të bardhë. Shifrat? Impresionuese. Disa prej numrave janë të njohur por t’i shohësh në një zarf page 333.400 euro në muaj ka një lloj efekti. Ai merr në vit 4 milion euro. Policia gjermane ka hapur një hetim për të zbuluar përgjegjësit e këtij dhunimi të privatësisë. ©lapsi.al

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...