Published On: 27 Mars, 2016

SKANDAL Trishtues erotik: Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin, ia ha krejt… ngulja…(Incizim) (18 +)

Hotline mes Ermira Mehmeti dhe Musa Xhaferi

 • Shqiptarët kudo në botë ndihen të turpëruar se kush i përfaqëson ata. Nuk ka turp më madh, dhe që nuk ka si lahet se sa kjo bisedë neveritëse, poshtëruese dhe e ndyrë për shqiptarët. Turp!

LEXONI edhe këto shkrime:

http://www.shqiptari.eu/tronditese-17-bomba-videoincizime-me-afera-te-bdi-se-pritet-te-shperthejne/

http://www.shqiptari.eu/megaskandal-turpi-hashim-thaci-e-heq-vulen-presidenciale-flamurin-dardan-nga-stema-e-presidentit-zhduk-flamurin-presidencial/

 

18+: Qeveria e Maqedonise po lufton per zhdukjen e kesaj bisede!! Shperndajeni sa me shume kete video!!#SHPERNDAJE! #SHPERNDAJE..Ermira Moralistja dhe Musa Bossi

Posted by Albania on 2016-03-27

 

BOMBE E RE!! — Demaskohet Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin, bisede eksplicite, 18+ !!!

Loading...
 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Xhafer Leci thotë:

  Nuk kam dëshirë të përzihem në çështje private të njerëzve. Kjo grua për mua është dhe mbetet një antikombëtare, nuk ka me thanë; më iku treni, avioni etj. Kur dihet se pëër një konferenc me aq rëndësi ku vendojse për fatin e Kosovës, duhej përgaditur shumë kohë më parë… Ky është mjerimi që neve shqiptarët ua japim voten edhe atyre që nuk e dinë çka është politika, kombi e as atdheu..!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)
 2. Genti thotë:

  Kjo kurv ishte ajo qe la votimin be parlamentin European dhe shkaktoi dem kosoves
  Pasta shku me honger ka….
  Qenka dhe e martuar
  Baxhelle

  Përgjigjiuni
  Pelqej(24) Nuk Pelqej(9)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...