Published On: 12 Prill, 2016

Skandal në Tiranë, nxënësi i bën shurrën në kokë shokut të klasës (Video +18)

Një grup djemsh në një gjimnaz në Mullet kanë bërë një veprim të rëndë ndaj shokut të tyre. Pas zënkës ata kanë menduar të hakmerren. Njëri prej tyre  i bën atij urinën në kokë, ndërsa të tjerët qeshin.

Videoja që ka mbërritur pranë redaksisë Jetaoshqef.al, ku duket qartë dhuna e rëndë fizike dhe psikologjike ndaj adoleshentit. Nuk dihen arsyet e zënkës mes tyre që ka arritur deri në këtë pikë, por ajo që bie në sy është frika e adoleshentit, i cili gjatë këtij akti nuk reagon edhe pse ndjen poshtërim brenda tij, gjë që duket edhe nga duart që i dridhen dhe i shtrëngon fort pas tokës.

Për të ruajtur identitetin e djalit dhe për të mos e cenuar akoma më shumë atë si person, Jetaoshqef.al i ka mbuluar fytyrën duke ia lënë në dorë organeve kompetente hetimin e metejshëm të këtij rasti.

Skandal në Tiranë, nxënësi i bën shurrën në… byJETAOSHQEFOFFICIAL

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...