Published On: 23 Prill, 2016

Skandal: Librat e bibliotekës së Suharekës shiten në shesh (Foto)

Një shitës ambulant është duke shitur libra të bibliotekës së Suharekës. Këtë është duke e bërë në sheshin kryesor të Prishtinës ku është organizuar një panair për nder të “Ditës së Librit”.

Një lexues i Gazetës Express ka dërguar foto dhe ka treguar se libra të tillë po shiten pa asnjë problem nga shitësi ambulant.

Librat janë të vulosur me vulën e Bibliotekës së qytetit në Suharekë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...