Published On: 31 Korrik, 2016

Skandal/ Dalin pamjet fotot nudo të gruas së Donald Trump (Foto+18)

“Donald Trump mendon se gruaja e tij do të jetë një Zonjë e Parë model – dhe ja ku është prova”.

Ky është rreshti i parë i artikullit të “New York Post” të titulluar “Melanie Trump ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë”, ku janë publikuar foto të zonjës Trump të bëra për “Max Magazine” në janarin e vitit 1996.

Melania që dikur mbiemrin e kishte Knauss, kishte pozuar për revisten franceze “Max Magazine”, revistë kjo që blihej kryesisht nga burrat, shkruan “The Post”, njofton “Klan Kosova”.

“Melania ishte shumë e mirë, ajo ishte fantastike dhe tepër e sjellshme me mua”,- ka thënë për “The Post”, Alé de Basse­ville, fotografi që kishte shkrepur këto foto nudo të Melanias.

Ai shton se ajo asnjëherë nuk është ndjerë në siklet derisa kanë realizuar fotot. “The Post” e ka pyetur edhe vet Donald Trump-in rreth fotove lakuriq të gruas së tij.

“Melania ka qenë një nga modelet më të njohura dhe ajo ka bërë shumë fotografi, përfshirë edhe katër ballina të revistave të mëdha. Këto fotografi janë realizuar për një revistë europiane. Në Europë foto si këto janë shumë në modë dhe të zakonshme”,- ka thënë Trump, njofton “Klan Kosova”.

Titulli me shkronja të mëdha në ballinën e “The New York Post” është “The Ogle Office”, që në përkthimin më të përafërt në gjuhën shqipe i bie “Zyra e Lakmueshme”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...