Published On: 21 Shkurt, 2016

Skandal me fb i Isa Mustafës, tërhiqet nga qëndrimi i tij (Foto)

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa sërish është tërhequr nga ajo që kishte shkruar paradite. Në postimin që e kishte bërë paradite, Isa Mustafa ku ofendoi shumë rëndë gratë kosovare, pasditë e ka ndryshuar postimin, ku flitej për gratë, që sipas tij po “kullotnin fonde të ndryshme”, raporton Gazeta Blic.

Isa Mustafa për shkak të gabimeve të njëpasnjëshme që bëntë në Facebook, ishte detyruar që për një periudhë ta mbyllte Facebookun. Më saktësisht një status i tij, kundër kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, ku e akuzoi për rastin e Radoniqit, kishte bërë që Mustafa të tërhiqet për një kohë nga rrjetet sociale.

Për më tëpër shikojeni postimin e parë të Isa Mustafës dhe ndryshimin që ia bëri pasdite./ Gazeta Blic

12745569_931181483632903_5025792542192784709_n12742568_931181500299568_2687927184253017477_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...