Published On: 26 Prill, 2016

“S’jena mo” arrin shifrën e 30 milionë klikimeve (Video)

Bashkëpunimi i vitit të kaluar mes reperëve të labelit “Baba Stars”, Majk dhe Ghetto Geasy, nuk është duke iu ndarë sukseseve.

“S’jena Mo” tani ka arritur në shifrën e 30 milionë klikimeve në kanalin zyrtar në YouTube.

Kënga është publikuar vitin e kaluar më 13 gusht.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...