Published On: 27 Prill, 2017

Situatë e tensionuar në Parlament, LSDM me partitë shqiptare duan të votojnë kryeparlamentarin, VMRO-DPMNE këndon himnin maqedonas (VIDEO)

Situatë e tensionuar në Parlament, LSDM me partitë shqiptare BDI, BESA dhe Aleanca me Shqiptarët duan të votojnë kryeparlamentarin, por nga ana tjetër VMRO-DPMNE këndon himnin maqedonas. Deputetët e VMRO-DPMNE nuk po e lejojnë këtë.

Për më tepër se cka po ndodhe ne Parlament kliko Këtu.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...