Published On: 11 Gusht, 2016

Sissoko: Dua të luaj te kjo skuadër

Moussa Sissoko ka thënë se dëshiron të luaj për Real Madrid

Mesfushori i Newcastle United ka thënë se është i lumtur për interesimin e kampionëve të Evropës, Real Madrid.

Ai tha se është në pritje të Realit dhe shpreson shumë që do të luaj te kjo skuadër.

“Shpresoj se ata do të vijnë dhe të më kërkojnë sepse unë jam duke pritur. Dua të luaj për një skuadër të madhe, për një skuadër të mirë”, tha Sissoko për BBC World Service

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...