Published On: 16 Tetor, 2016

Gjukanoviqi i fiton zgjedhjet në Mal të Zi!

Sipas rezultateve të para nga Qendra për Monitorim dhe Hulumtim, njoftohet se bazuar në 30.1 për qind të votave të numëruara Partia Demokratike Socialiste e kryeministrit malazias Milo Gjukanoviq, ka fituar 41.2 për qind të votave në zgjedhjet parlamentare.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...