Published On: 16 Shtator, 2016

Sipas Pallaskës ja si mund të shpëtoi Grabovci nga “Pronto 2” (Video)

Avokati Dastid Pallaska, ka shpjeguar në emisionin InfoBox të RTV Dukagjinit në detaje propozimin e tij se si prokuroria duhet të pyet Adem Grabovcin që të bëhet dëshmitarë bashkëpunues.

Ai ka vlerësuar se Grabovci në këtë rrugë ka mbetur i vetëm dhe Prokuroria sipas tij duhet të shfrytëzoj gjendjen aktuale dhe emocionale të ish-shefit të grupit Parlamentar të PDK-së.

Sipas avokatit Pallaska hetime duhet të zgjerohen edhe më shumë dhe Prokuroria siç tha ai duhet ta gjej kush është vërtet shefi i shefave. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...