Published On: 19 Shkurt, 2016

Sipas Lutfi Hazirit ja si do të vijë zgjidhja e situatës në vend!

Nënkryetari i LDK’së dhe Kryetari i Komunës së Gjilanit në Emisionin “Komiteti” ka komentuar edhe rreth ndërhyrjes së mundshme të ambasadorëve të shteteve me ndikim në Kosovë për zgjidhjen e krizës?

Ja çfarë thotë ai:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...