Published On: 12 Prill, 2016

“Sindromi” i divorceve të zyrtarëve të lartë të PDK-së! (Foto)

Sot u raportuar se ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci ka vendosur t’i jap fund martesës së tij disavjeçare me Vitoren, me të cilën ka edhe një vajzë.

Ministri Stavileci tash e tutje ka vendosur që jetën ta kaloj me një vajzë e cila merret me modelizëm, transmeton Indeksonline.

Image

 

Mirëpo, nuk është hera e parë që një zyrtarë i lartë i Partisë Demokratike të Kosovës i jap fund martesës së tij.

Edhe vitin e kaluar kryetari i degës së PDK-së në Prishtinë, Lirak Çelaj, i cili është edhe shef i grupit parlamentar të asamblistëve të PDK-së në Kuvendin e Prishtinës dhe zv/ministër i Drejtësisë, i dha fund martesës me aktoren, Ilire Vinca.

Sipas raportimeve në media, Çelaj e kishte lënë Vincën për miss përcjellësen e parë të ish-Jugosllavisë, Baukida Gashi.

Image

 

Çelaj dhe Vinca kanë qenë të martuar për 20 vite dhe kanë tri vajza.

Edhe deputeti i PDK-së, ish kryeministri, Agim Çeku i kishte dhënë fund martesës me bashkëshorten kroate, për t’u martuar me ish pjesëmarrjen e “Miss Kosova”, Mimoza Harxhin. /Indeksonline/

Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...