Published On: 25 Shkurt, 2016

Simpatizanti i PDK-së në mesin e protetsuesve “Thaçi President”

Protestës së opozitës në sheshin Skënderbeu u janë bashkuar edhe militantë të PDK-së. Por, jo për të protestuar, mirëpo për ta dalur në fotografi para tyre me fanella “Thaçi President”.

Ndonëse lideri i PDK-së, Hashim Thaçi, i cili është politikani më i votuar në vend bëri thirrje që simpatizantët e PDK-së të festojnë në shtëpitë e tyre, shumë prej tyre nuk i kanë anuluar organizimet dhe pritet që nesër të mblidhen në shesh.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Thaçi ka thënë se as nesër, as pasnesër dhe asnjëherë nuk duhet të kemi ditë të ballafaqimeve dhe dhunës në rrugë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...