Published On: 17 Shkurt, 2016

Simpatizantët e LDK-së i bashkohen protestës

Sipmatizantët të LDK-së i janë bashkuar protestës së sotme.

Disa protestues janë parë në protest duke mbajtur  një pankartë në duar me foto të Ibrahim Rugovës, transmeton Q dhe Q.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...