Published On: 27 Shkurt, 2016

Simeone: Fitore e merituar

  • Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka thënë se fitorja ndaj Real Madridit ishte e merituar.

Tekniku argjentinas ka thënë se lojtarët e tij kanë dhënë maksimumin dhe për këtë tifozët duhet të ndihen krenar.

“Ishte një ndeshje shumë e komplikuar, në të cilën dhamë maksimumin”.

“Fitorja ishte e merituar dhe reagimi i ekipit ishte fantastik. Tifozët duhet të jenë krenar për lojtarët”, ka thënë Simeone.

Atletico arriti të fitojë me rezultat 0-1 falë golit nga Antoine Griezmann.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...