Published On: 7 Korrik, 2016

Si u shënjua kufiri me Malin e Zi (Video)

Derisa deputetët kosovarë ankohen se nuk kanë qasje në marrëveshjen për demarkacionin, krejt ndryshe është trajtuar kjo çështje në Malin e Zi.

Klan Kosova ka gjetur në faqet qeveritare të Podgoricës, procesverbalet e të gjitha takimeve dhe hartat që janë shqyrtuar në to.

Ndiqeni storjen që tregon gjithë çfarë ka marr për bazë pala malazeze për shënjimin e vijës kufitare.

LEXO:  Aktori turk: Po, po jam kosovar, madje nga Prishtina

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...