Published On: 14 Janar, 2016

Si t’i lexoni mesazhet në WhatsApp, pa dijeninë e dërguesit

  • Shpesh gjatë përdorimit të rrjeteve sociale ne bëhemi aq të varur sa presim me padurim një përgjigje nga personi të cilit ja kemi dërguar qoftë, shoku, kolegu dhe partneri.

Më e keqja nga të gjitha është kur ju e dini që të tjerët kanë lexuar mesazhin tuaj në bazë të dy “tikave” me ngjyrë të kaltër që paraqiten pasi përdoruesit të kenë lexuar mesazhin tuaj.

Së fundmi është zbuluar një metodë se si t’i lexoni mesazhet pa e ditur dërguesi. Para se të hapni mesazhin ju duhet ta ktheni telefonin tuaj në “flight mode”. Derisa jeni në “Flight Mode” ju mund të hapni mesazhin në WhatsApp. Pasi të lexoni mesazhin ju mund ta ndalni “Flight Mode” që dërguesi të mos e vërejë se keni lexuar mesazhin e tij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...