Published On: 6 Qershor, 2016

Si t’i hiqni qimet e organit gjenital pa zhiletë dhe pa dyllë (Video)

Ja një këshillë e thjeshtë si t’i largoni qimet shpejt dhe pa dhimbje.

Nëse rruheni apo depiloheni në mënyrë të shpejtë dhe shpesh, si dhe nëse nuk e bëni atë me kujdes, atëherë mund ta dëmtoni lëkurën tuaj.

Tash, kjo është mënyra se si t’i hiqni qimet përgjithmonë pa depilim dhe rruajtje. Dhe, nuk dhëmb aspak.

Ja videoja:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...