Published On: 13 Janar, 2016

Si të zbuloni kush e ka refuzuar ftesën tuaj në Facebook (foto)

Nëse e përdorni Facebook, me siguri që e dini ndjenjën e të dërguarit një ‘friend request’ dikujt dhe duke pritur të ua pranoj.

Mirëpo, gjatë tërë këtyre vjetëve ndoshta jo çdo kush ua ka pranuar ftesën, dhe siç duket ka një mënyrë shumë të lehtë për ta kuptuar këtë, transmeton lajmi.net.

Krejt çfarë duhet të bëni për ta parë listën e atyre që nuk ua kanë pranuar ftesën për miqësi, është t’i ndiqni këta hapa:

Hyni në Facebook dhe klikoni ikonën e ‘Friends’ siç shihet në foton e mëposhtme.

 

facebook how to

 

facebook how to

Screen Shot 2015 08 24 at 10.37.31 AM

Screen Shot 2015 08 24 at 10.38.35 AM

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...