Published On: 11 Tetor, 2016

Video/ Arjan Çani heq “maskën”: Ja cila femër ma mbledh mua…

Si rrallë herë Arjan Çani është vënë në vendin e personazheve të tij dhe ka rrëfyer momente nga jeta e tij personale, dukje hequr në këtë mënyrë “maskën” me të cilën vishet në “Zonë e Lirë”.

Çani ka treguar se, ka hequr dorë nga çdo ves negativ në jetën e tij, duke bërë pjesë të jetës vrapimin dhe duke konsumuar gjithmonë sushi. Kamera e “Zoom In” e ka ndjekur gazetarin në vrapin 2-orësh të çdo mëngjesi dhe në drekën me sushi, i vetmi ushqim që konsumon prej një viti.

Ndër të tjera ai ka rrëfyer për bashkëshorten e tij Pufin, të cilin tashmë e konsideron si shoqe dhe flet çdo gjë me të. Kjo është një pjesë nga intervista përreth 1 ore e Arjan Çanit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...