Published On: 8 Janar, 2016

Si e trajton Labi gruan?

Prezantuesi Labinot Gashi-Labi, ka lënë prapa krahëve përvojën e tij në spektaklin e vallëzimit “Dance With me” dhe tani i është kthyer përditshmërisë dhe obligimeve të zakonshme.

Labi, gjithashtu i është kthyer më pranë edhe të fejuarës së tij Qëndresës, të cilës i ka munguar gjatë kohës sa ai ishte i angazhuar edhe në Tiranë.

Sot, Labi shihet duke përgatitur diçka në kuzhinë. A po gatuan për të fejuarën?

 

la526998bi-1-1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...